درباره فرانید

فرانید اولین سامانه راه اندازی شده در باب فروش عمده لوازم یدکی و قطعات مختلف خودرو در ایران است. کاربران و مشتریان می توانند با اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست قطعه و کالای مورد نظر خود، سایت را بررسی کرده و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری فرانید است. برای فرانید بسیار مهم است که کاربران آن کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند.

فرانید از هر گونه تلاشی برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی کند و همواره تلاش می کند تا در طول فرایند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

این سامانه در  ابتدای سال 1399 فعالیت اینترنتی خود را در زمینه ی فروش لوازم و قطعات مختلف خودرو به صورت گسترده آغاز کرده است و با ارائه عکس و محتوای ویدئویی از قطعات در زمینه معرفی، امکان بررسی دقیق تر تمامی ابعاد و مشخصات محصول و شکل گیری تصویری دقیق تر از کالا ها را برای کاربران و مشتریان عزیز فراهم کرده است. از این رو تولید محتوای تخصصی و با کیفیت و استاندارد یکی از راهبردهای اصلی فرانید محسوب می شود.

ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های فرانید محسوب می‌شود. فرانید با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت فرانید و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در فرانید بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت فرانید، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.