جذب تامین کنندگان

1- درصورتی که تامین کننده ، اقدام به فروش کالایی در سایت نماید، باید اطمینان داشته باشد که قانونا مجاز به فروش آن کالا می باشد.
2-تامین کننده موظف است پس از دریافت درخواست خرید از سوی فرانید، طی 24 ساعت کالا را آماده و برای مشتری ارسال نماید.
3- تامین کننده تضمين می نماید كه تمامي كالاهاي تحويلی به مشتری سالم و مطابق توصيفات اعلام شده از نظر كيفيت، اصل بودن یا نبودن، رنگ، اندازه، جنس، نحوه نگهداری و سایر ويژگيها خواهد بود و چنانچه در این ارتباط خسارتی به فرانید، یا مشتری نهائی وارد آید، تامین کننده متعهد به جبران خواهد بود. خسارات موضوع اين بخش قرارداد پس از اتمام قرارداد همکاری نيز موضوعيت دارند.
4- تامین کننده اعلام می دارد که مالک کالا از طریق مراجع قانونی بوده و معارض ندارد و حقوق مالکیت صنعتی، مالکیت معنوی و سایر حقوق قانونی و عرفی، متعلق به اوست یا حق بهره برداری از این حقوق و عرضه کالاهای مربوطه را دارد و مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران مجاز به فعالیت اقتصادی و تجاری می باشد.
5- تامین کننده متعهد است كه در صورت اعمال هرگونه تغيير در نوع و بهای كالا، توقف توليد یا عرضه محصول، و همچنين تخفيفهاي ارائه شده به سایر خریداران در اسرع وقت بازاریاب را مطلع نمايد. در غیر این صورت مسئولیت کلیه خسارت های وارده به فرانید و مشتری نهایی، برعهده تامین کننده میباشد.
6- تامین کننده فرانید که به عنوان فروشنده فعالیت مینماید، موظف است نسبت به ارسال و تحویل کالا اقدام نماید. بدیهی است که هرگونه مسئولیت، در زمینه کیفیت یا کمیت کالای ارائه شده و نیز ارسال آن بر عهده تامین کننده بوده و در صورت اعلام خریدار ، مبنی بر عدم دریافت کالا، موظف به ارائه رسید ارسال کالا میباشد.
7- کالای وارداتی به صورت مستمر یا حداقل شش ماه مورد پشتیبانی واقع شود.
8- کالای وارداتی باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران وارد کشور شده و تمام حقوق قانونی آن پرداخت شده باشد.
9- همچنین کالای وارداتی باید دارای مجوز های لازم از سازمان های مربوطه باشد.
10- در مورد کالاهای الکترونیکی و برقی کالا توسط شرکت مربوطه حداقل یک سال ضمانت و یک سال خدمات پس از فروش داشته باشد.

برای همکاری با فرانید می توانید از فرم طراحی شده یا شماره تماس های وبسایت استفاده کنید.