تحویل فوری فرانید چیست ؟

پس از ثبت سفارش و خرید آنلاینِ مشتریان محترم ، ابتدا سفارش مشتری در مرحله پردازش نرم افزاری و تلفنی قرار می گیرد و پس از تائید نهائی هویت و سفارش مشتری ، کالا ، سریعا از انبار به قسمت ارسال سفارشات فروشگاه تحویل داده شده و بلافاصله ( حتی المقدور بدون وقفه و در سریعترین زمان ممکن ) کالای مورد نظر مشتری به پیک برای سفارشات تهران تحویل داده می شود تا سریعا برای شما ارسال شود .

فرانید فعلا فقط در شهر تهران اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده است.

سفارشات شما طبق شرایط زیرحداکثر پس از گذشت 24 ساعت کاری تحویل خواهند شد :

  • کالای خریداری شده در انبار فرانید موجود باشد.
  • در غیر اینصورت زمان ارسال کالا از انبار فروشنده به انبار فرانید به زمان ارسال اضافه خواهد شد.
  • ابعاد محصول کمتر از 70 سانتی متر در 70 سانتی متر باشد.

پرداخت در محل (در شهر تهران)

بله شما میتوانید وجه سفارش خود را هنگام تحویل کالا با کلیه کارت های بانکی در دستگاه کارتخوان پرداخت کنید، در برخی موارد امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد.

نحوه تحویل گرفتن سفارش

نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال فرانید، کارت شناسایی معتبر ارائه دهید.

کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

شرکت فرانید در روز های تعطیل رسمی امکان ارسال کالا را ندارد . بنابراین سفارشات در ساعات اداری و روزهای کاری ارسال می شود.

در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده، صورت نگیرد.

همه سفارشاتی که با اکسپرس فرانید ارسال میشود ، حداکثر تا 24 ساعت تحویل شما داده خواهد شد.