ضمانت اصل بودن کالاها

آیا کالاهایی که در سایت فرانید بفروش می رسد اصل هستند؟

با توجه به اینکه در سایت فرانید غیر از کالاهایی که خود فرانید فروشنده آن است، فروشندگان دیگری هم فعالیت دارند (پلت فرم مارکت پلیس) ، برای حفظ تنوع کالائی و پاسخ به نیاز همه اقشار جامعه، تعدادی از کالاهای ارائه شده توسط تولید کننده اصلی تولید نشده است و با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی بفروش میرسد، لذا به منظور شفافیت بیشتر و حفظ حقوق مشتریان در انتخاب بهتر ، این کالا ها با نشان غیر اصل مشخص شده اند.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان واردکنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت ‌خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت ‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌ های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی ‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب ‌سایت فرانید توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده، از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت برخوردار می باشند. در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم‌ افزاری و سخت‌ افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده مربوط است و فرانید هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

تضمین فرانید

فرانید تضمین می‌کند که تمامی محصولات ارائه شده ، ساخت شرکت اصلی سازنده با هولوگرام و برچسب معتبر می ‌باشند. جهت اطمینان از این که کشور سازنده کالا همانی است که بر روی برچسب درج شده می توانید شماره سریال را به سایت رسمی شرکت تولید کننده ایمیل کنید تا آن ها اصالت کالا را تایید کنند « معمولاً از یک هفته تا 14 روز زمان می برد ».
توجه به این نکته بسیار پر اهمیت است که کشور سازنده در اصل بودن کالا بی تاثیر است و برندهای معتبر تضمین کننده‌ی کیفیت کالا هستند. در حال حاضر بسیاری از کالا هستند که تنها جهت خط تولید ارزانتر در چین تولید می‌شوند، که این نشان از کالای غیر اصل نیست. در کنار این که ما اصالت کالاهای خود را تضمین می‌کنیم، در صورت نیاز در3روز کاری پس ازدریافت کالاباید اطلاع رسانی شود و طی 7روز کاری کالا باید برگردانده شود.

تمامی قطعات در کارخانه و قبل از بسته بندی تست میشود و کنترل کیفیت آن تایید می شود.

یکی از اهداف فروشگاه اینترنتی فرانید آسودگی شما در خرید و جلب رضایتتان و در نتیجه دریافت کالای سالم است لذا ما تمام سعی خود را به کار گرفته ایم تا با ارائه ی خدمات و سرویس های فراتر از بازار، شرایط مطلوب و امن را برای خرید اینترنتی هر چه بهتر در اختیار شما قرار دهیم.