پرداخت آسان

ساکنین محترم شهر تهران میتوانند وجه سفارش خود را هنگام تحویل کالا با کلیه کارت های بانکی در دستگاه کارتخوان پرداخت کنند، در برخی موارد امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد.

پرداخت اینترنتی

کاربران فرانید می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به :

شماره کارت شماره 16 رقمی روی عابر بانک

رمز دوم کارت برای پرداخت اینترنتی لازم است (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را باید فعال کرده باشید. برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

CVV2  یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
تاریخ انقضاء تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، فرانید مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

سفارشات پیکی (در شهر تهران)

  • روش ارسال پیکی یکی از بهترین روشهای ارسال است برای کلیه کالاهایی که با پیک ارسال می شوند قابلیت مشاهده کالا در محل و دریافت وجه درب منزل امکان پذیر است؛ پول کالا به روش های زیر قابل پرداخت است. از آنجا که تمامی ماموران تحویل فرانید دستگاه ‏‏‌های کارت‌خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.
  • یکی کارت به کارت اینترنتی و کارت به کارت عابر بانک و انتقال از همراه بانک میسر است. دیگری برای پیک هایی که دستگاه پوز دارند « با توجه به تعداد بالای پیک ها همه پیک ها ندارند لطفا از قبل با پیک هماهنگ شوید »
  • می توانید تا سقف 30000000 ریال کارت بکشید .
  • پول نقد این روش هم ممکن است مناسب باشد « فقط در صورت اجبار قابل استفاده است » پس بهتر است از روش های بالا استفاده کنید اگر چاره ای نداشتید لطفا پول را در تراول های 50 و 100 هزار تومانی نگهداری کنید که برای حمل مشکل ساز نشوند .
  • این روش فقط برای مناطق دور و کالا های کوچک که در روش پستی و باربری به صرفه ترند مناسب نیست و برای اکثر موارد بهترین روش است.

شیوه ی پرداخت

  • گروه فرانید به منظور رفاه حال مشتریان خود سه شیوه پرداخت را در فروشگاه اینترنتی فرانید ارائه می نماید، شما مشتری عزیز می توانید از هریک از سه روش زیر برای پرداخت هزینه کالای خریداری شده استفاده نمایید:
  •     پرداخت آنلاین (پرداخت امن با درگاه پرداخت بانک)
  •     پرداخت توسط چک
  •     پرداخت هنگام تحویل (مخصوص مشتریان ساکن تهران)

پرداخت آنلاین

فرانید دارنده گواهی نامه SSL، به منظور رفاه حال مشتریان خود و ارتباط ایمن بین سرویس گیرنده و فروشگاه است و امکان پرداخت آنلاین را در فروشگاه اینترنتی خود ایجاد کرده تا ضمن فروش مستقیم و بی واسطه محصول، که موجب به حداقل رسیدن قیمت تمام شده محصول خریداری شده می گردد، خریدی راحت و مطمئن برای مشتریان خود فراهم کند.

گروه فرانید، همچنین دارای نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لوگو به رسانه های آنلاین، هویت صاحب و صلاحیت وی را برای کسب و کار اینترنتی احراز می کند.

همچنین، گروه تولیدی فرانید دارنده نماد اعتماد الکترونیک (کسب و کارهای اینترنتی) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیز می باشد. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی، هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کار اینترنتی را احراز می کند.