شرایط پرداخت با چک

خرید با استفاده از چک یکی از پرتقاضاترین روشهای خرید در بازار قطعات خودرو است. فروشگاه اینترنتی فرانید با ایجاد بستری مطمئن، امکان خرید به وسیله چک را برای شما فراهم کرده است.

شرایط استفاده

۱- دارا بودن حساب جاری و دسته چک معتبر با استعلام سفید و بدون برگشتی

2- اطلاعات ثبت نامی باید با مشخصات دسته چک شما مطابقت داشته باشد. درصورتی که با دسته چک شخص دیگری قصد خرید دارید، باید اطلاعات ایشان را در فرم مربوطه وارد نمایید.

3- مدت زمان بررسی درخواستها و اعلام نتیجه نهایتا 1 روز کاری است.

مراحل خرید با چک

مراحل خرید کالا با پرداخت چک در فروشگاه اینترنتی فرانید بسیار ساده و سریع است. تمامی مراحل به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام خواهد شد.

1- انتخاب کالا و ثبت سفارش

ابتدا کالای خود را در فروشگاه اینترنتی فرانید انتخاب نموده و دکمه افزودن به سبد را بزنید. بعد از مراجعه به صفحه پرداخت درگاه پرداخت چک را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

2- بعد از ثبت سفارش به صفحه بارگذاری چک رفته و عکس چک صیادی و کارت ملی خود را آپلود کنید.

3- طی یک روز کاری کارشناسان فرانید با شما تماس گرفته و تایید یا عدم تایید اطلاعات را اعلام می کنند.

4- در صورت تایید کارشناسان نیاز است چک صادر شده به آدرس دفتر فرانید ارسال شود.

5- بعد از دریافت چک ها توسط دفتر فرانید، کالا و قطعات درخواست شده طی 1 روز کاری ارسال خواهند شد.

نکات مهم:

  • کلیه چکها باید در وجه فروشگاه فرانید و بابت خرید به شماره فاکتور (برای مثال 123456) صادر شود و به هیچ وجه نام دیگری در چک درج نشود.
  • بخش حواله کرد چک خط نخورد.
  • چکهای در وجه حامل پذیرفته نمی شود.
  • مبلغ چک در قسمت حروفی حتما می بایست به ریال باشد.
  • اگر چکی نیاز به پشت نویسی مبلغ داشته باشد، باید به صورت ریال و در مورد تاریخ باید به صورت حروفی درج گردد.
  • به هیچ وجه نباید در کنار امضاء خود یا در هیچ قسمت دیگری از چک به غیر از جای تعیین شده برای درج تاریخ، تاریخ دیگری درج نمایید. چنانچه به هر دلیل دیگری در کنار امضاء خود، تاریخ دیگری مانند تاریخ صدور چک را درج نمایید، از نظر شرکت باطل و قابل دریافت نمی باشد. لذا در جایی تاریخ صدور را درج ننماید و فقط در چک یا سفته تاریخ موعد وصول درج می گردد.
  • کلیه چک ها و مدارک شما به واحد اعتبارسنجی ارسال می گردد تا مورد تایید قرار بگیرد. درصورتیکه چکی مخدوش یا ایراد داشته باشد، نیاز است تا پشت چک را پشت نویسی نمایید. لذا توصیه میشود کلیه چک ها را با نهایت دقت و با خطی خوش و خوانا تکمیل نمایید تا هیچگونه ایراد و قلم خوردگی نداشته باشد. از شلوغ کردن چک و اضافه نمودن متن های بی مورد خودداری نماید. در نوشتن چکها حتما از خودکار یا روان نویس آبی یا مشکی استفاده نماید در غیر اینصورت استفاده از رنگهایی مانند قرمز، صورتی، سبز، بنفش و غیره قابل قبول نمی باشد و چکها عودت میگردد.